خبر فوری

  • کشته شدن ۳۷ غیرنظامی با استفاده از بمب‌های «ناپالم» در غوطه شرقی
  • جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید شد
  • دو کشته و دو زخمی در گروگانگیری در جنوب‌غرب فرانسه
  • تظاهرات گسترده در فرانسه در اعتراض به سیاست‌های دولت مکرون
  • آغاز خروج شبه‌نظامیان مخالف اسد از حرستا در غوطه شرقی
  • ممنوعیت خرید کالای خارجی با بودجه دولتی
  • پروازهای هند-اسرائیل برای اولین بار از حریم هوایی عربستان انجام می‌شود
  • داریوش شایگان، فیلسوف ایرانی، درگذشت

خادم: اجازه دهید فردی همسو با تفکرات وزارت ورزش، رئیس فدراسیون کشتی شود

 

رسول خادم، رئیس مستعفی فدراسیون کشتی، ضمن ترک جلسه مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی، با انتشار متنی، خواستار حضور فردی با افکار مورد نظر وزارت ورزش در این فدراسیون شد.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی برای بررسی استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، روز دوشنبه بیست‌و‌یکم اسفندماه، با حضور محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان و مسؤولان این فدراسیون، در محل خانه کشتی تهران برگزار شد که رسول خادم، در ابتدای جلسه، در انتقاد از عدم حمایت مدیران وزارت ورزش از فدراسیون کشتی، ضمن تقدیم استعفایش، جلسه را ترک کرد و دقایقی بعد، بیانیه‌ای نیز در این خصوص منتشر کرد.

در بخشی از بیانیه رسول خادم که در خبرگزاری‌های ایران منتشرشد، آمده است: «از نظر من، مشی و  مرامنامه عملی مدیریت ورزش در کشور، به‌گونه‌ای است که با روحیات و زوایای رفتاری دیگر متقاضیان محترم کاندیداتوری فدراسیون کشتی، هماهنگی و هم‌خوانی بیشتری دارد».

خادم افزود: «حضور من اسباب تحمیل بی‌مهری‌های مضاعفی بر کشتی خواهد بود. در این چند سال، تلاش کردم که از کنار تمامی تنگناهای حاصل‌از بی‌توجهی‌های مدیریت کلان ورزش به کشتی کشور، با اتکا به بزرگی خانواده کشتی بگذرم».

در پایان این بیانیه آمده است: «بهتر است دیگر کتمان نکنیم. کشتی به‌اندازه کافی تنها هست و منصفانه نیست به‌واسطه تلاش ناموفق آقایان برای همراه‌کردن فردی چون من، که تمامی سلول های وجودش از کشتی است، بیش از این، آب را به روی کشتی ببندند. اجازه بدهیم فردی مسؤولیت فدراسیون کشتی را بپذیرد که بتواند با ادبیات و افکار مورد نظر آقایان وزارتی، فدراسیون را اداره کند. شاید این اتفاق، کمی از تنهایی ورزش ملی کشور بکاهد».