حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع شد | ایران اینترنشنال

حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع شد

 

سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اعلام کرد که علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود، نمی‌تواند در نشست‌های خبری قبل و بعد بازی این تیم شرکت کند.

سعید فتاحی، مسؤول برگزاری رقابت‌های سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، روز سه‌شنبه، هفدهم بهمن‌ماه، در گفت‌وگو با خبرنگاران، در این باره گفت: «طبق قانون فدراسیون فوتبال، تنها سرمربیان تیم‌های حاضر در لیگ برتر می‌توانند در نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی شرکت کنند؛ اما چون کارت علی کریمی به‌عنوان مربی تیم سپیدرود رشت صادر شده و کارت علی امامی‌فر به‌عنوان سرمربی است، بنابراین تنها سرمربی سپیدرود می‌تواند در کنفرانس‌های خبری این تیم حضور داشته باشد».

او افزود که مربی تیم، تنها درصورتی می‌تواند به‌جای سرمربی در نشست خبری شرکت کند که سرمربی تیم، به‌دلیل تأخیر در پروازها و مسائلی از این دست، قادر به حضور در آن نباشد.

علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت، در نشست‌های خبری چند هفته‌ی اخیر این تیم، علیه فدراسیون فوتبال طغیان به‌پا کرده است. سرمربی قرمزپوشان شهر باران، با انتقادات تند علیه مسؤولان فدراسیون فوتبال و کمیته‌ی داوران، آن‌ها را متهم به سوءمدیریت و فساد در کار کرد که همین مسأله باعث شده است سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، از حضور این اسطوره‌ی فوتبال ایران، در کنفرانس‌های خبری تیم سپیدرود رشت، جلوگیری کند.

 

تازه چه خبر؟
سید اشرفی بازپرس رسیدگی کننده به پرونده کشته شدن قاسم سلیمانی اعلام کرد که پرونده نیابت قضایی به شش کشور که پایگاه‌های آمریکایی‌ها در آنجا مستقر...More
دونالد ترامپ در پاسخ به پرسشی گفت که اگر مجمع گزینندگان آمریکا جو بایدن را تایید کند، قدرت را واگذار خواهد کرد. ترامپ روز پنج‌شنبه در مراسم سخنرانی...More