جذب فاتح تریم منتفی شد | ایران اینترنشنال

جذب فاتح تریم منتفی شد

 

فاتح تریم سرمربی مطرح ترکیه‌ای سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران نمی‌شود.

باشگاه استقلال تهران پس از جدایی علیرضا منصوریان از این تیم، فاتح تریم را جدی ترین گزینه برای حضور روی نیمکت عنوان کرد که با اعلام مسئول مذاکره باشگاه با این سرمربی نام آشنا حضور او در ایران منتفی است.

دلایل رد تریم از سوی کمیته فنی، دستمزد بالای این سرمربی و همچنین عدم داشتن امکانات سخت افزاری مناسب برای استفاده بهینه از او اعلام شد.

فاتح تریم برای حضور بر روی نیمکت استقلال تهران مبلغ ۴ میلیون یورو درخواست کرده بود

این سرمربی ترک که آخرین شغل او هدایت تیم ملی ترکیه بوده و به واسطه لغو قرارداد با فدراسیون فوتبال ترکیه مبلغی در حدود 3 و نیم میلیون یورو سالیانه از مجموعه فوتبال ترکیه دریافت می کند در شرایطی پای میز مذاکره با استقلال نشست که نامش به عنوان نامزد هدایت تیم هایی مثل ترابوزان اسپور به گوش می رسید.

فاتح تریم یک شخصیت ویژه در فوتبال ترکیه است که قطعا در صورت حضور در ایران می توانست گرمای مجددی به فوتبال ایران ببخشد.

حال باید دید گزینه بعدی باشگاه استقلال چه کسی است و سیدرضا افتخاری،‌ مدیرعامل باشگاه استقلال، کدام سرمربی را برای حضور روی نیمکت این تیم انتخاب خواهد کرد.

 

تازه چه خبر؟
سید اشرفی بازپرس رسیدگی کننده به پرونده کشته شدن قاسم سلیمانی اعلام کرد که پرونده نیابت قضایی به شش کشور که پایگاه‌های آمریکایی‌ها در آنجا مستقر...More
دونالد ترامپ در پاسخ به پرسشی گفت که اگر مجمع گزینندگان آمریکا جو بایدن را تایید کند، قدرت را واگذار خواهد کرد. ترامپ روز پنج‌شنبه در مراسم سخنرانی...More