رهبر جمهوری اسلامی: مقامات آمریکا تا تودهنی نخورند متوجه اشتباهاتشان نخواهند شد | ایران اینترنشنال

رهبر جمهوری اسلامی: مقامات آمریکا تا تودهنی نخورند متوجه اشتباهاتشان نخواهند شد

 

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، مقامات جدید کاخ سفید را بی‌تجربه و تازه‌کار خواند و تأکید کرد: «این افراد بی‌تجربه، ملت و مسؤولان ایران را نشناخته‌اند و هنگامی که تودهنی بخورند، آن زمان متوجه خواهند شد، حساب و کتاب چیست».

آیت‌الله خامنه‌ای، شب گذشته در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و شهدای مرزبان، به سخنان به گفته‌ی او خصمانه و تهدیدآمیز اخیر مقامات آمریکایی اشاره کرد و با گزافه خواندن آن، گفت: «دولت‌مردان آمریکایی از ابتدای پیروزی انقلاب، همواره به‌دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند؛ اما نخواهند توانست به ملت ایران سیلی بزنند، بلکه این ملت است که به آنها سیلی خواهد زد».
رهبر انقلاب اسلامی، همچنین با اشاره به آنچه که بقای نظام اسلامی با وجود مواجهه با دشمنی‌های سخت خواند، گفت: «گزافه‌گویی‌های رئیس‌جمهوری آمریکا موضوع جدیدی نیست؛ زیرا نظام اسلامی از ابتدا با توطئه‌های گوناگونی مواجه بوده است، اما بدخواهان ملت ایران، هیچ غلطی نتوانسته‌اند بکنند».

آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه سخنان خود، بار دیگر با اشاره به اهداف آمریکا برای ازبین بردن نظام جمهوری اسلامی، تصریح کرد: «سردمداران آمریکا، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در تلاش برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ایران بودند، اما کسانی که چنین حسرتی داشتند، این آرزو را به گور بردند و از این پس نیز همین‌گونه خواهد بود».
خامنه‌ای همچنین تأکید کرد: «آن زمانی که نظام اسلامی یک نهال تازه‌روییده و نحیف بود، نتوانستند به آن آسیبی برسانند؛ چه برسد به اکنون که این نظام، به یک درخت تناور تبدیل شده است».
رهبر جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: «همه، اعم‌از دشمنان، دوستان با اخلاص و دوستانی که برخی مواقع دلشان می لرزد، بدانند جمهوری اسلامی مستحکم و با اقتدار کامل ایستاده و دشمنان نمی‌توانند به ملت ایران سیلی بزنند، بلکه ملت به آنها سیلی خواهد زد».
آیت‌الله خامنه‌ای، با اشاره به سخنان اخیر مقامات آمریکایی مبنی‌بر تلاش برای تغییر نظام اسلامی، خطاب به آنها گفت: «در طول ۳۸ سال گذشته، چه زمانی بوده که شما نمی‌خواستید نظام اسلامی را تغییر دهید؟ اما همواره سرتان به سنگ خورده است و از این پس هم همین‌گونه خواهد بود».

رهبر جمهوری اسلامی، در بخش دیگری از سخنان خود، امنیتِ کنونی کشور را مرهون مدافعان حرم و مدافعان مرزهای ایران دانست و افزود: «امنیت مرزها و شهرهای کشور به برکت تلاش‌های مرزدارانی است که با همه وجود از ایران دفاع، و همچنین از ورود مواد مخدر جلوگیری می‌کنند؛ البته این تلاش‌ها به‌خوبی دیده نمی‌شود و مرزداران و شهدای مرزی، مظلوم هستند».

 

تازه چه خبر؟
یک مقام نیروی انتظامی از کشف بیش از ۵۰ هزار فندک که به گفته او دارای «تصاویر مستهجن و مبتذل» بوده و بازداشت یک نفر در این باره خبر داد. نادر مرادی،...More
یولی ادلشتاین، وزیر بهداشت اسرائیل، اعلام کرد تاکنون دست‌کم یک دوز از واکسن کرونا به نیمی از جمعیت این کشور تزریق شده است. اسرائیل به نسبت به جمعیتش...More
سیامک مقیمی، زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ، در پی اقدام به خودکشی به بیمارستان منتقل شد. وب‌سایت هرانا به نقل از یک منبع مطلع نوشت این...More
سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، اعلام کرد که جسد یک سوخت‌بر ایرانی از سوی پاکستان به ایران تحویل داده شده و موضوع توسط مرزبانان دو...More
ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، بر عزم ایالات متحده برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای و رسیدگی به «فعالیت‌های مخرب» جمهوری اسلامی در...More