معاون دانشگاه چمران اهواز: پیکر بی‌جان یک دانشجوی مفقود شده، پیدا شد | ایران اینترنشنال

معاون دانشگاه چمران اهواز: پیکر بی‌جان یک دانشجوی مفقود شده، پیدا شد

چند روز بعد از مفقود شدن یکی از دانشجویان دانشگاه چمران اهواز به نام «رضا شاهمرادی»، معاون دانشجویی دانشگاه چمران از پیدا شدن پیکر بی‌جان این دانشجو در یکی از مناطق اهواز خبر داد.

رضا شاهمرادی، دانشجو‌ی ۱۹ ساله و اهل اندیمشک در  رشته کامپیوتر دانشگاه چمران تحصیل می‌کرد که روز پنج‌شنبه هفتم آذرماه ، پس از خروج از خوابگاه دانشجویی، هرگز به آنجا بازنگشت.

پس از مفقود شدن این دانشجو، هم‌ خوابگاهی‌های رضا شاهمرادی، موضوع مفقود شدن او را به خانواده‌اش اطلاع دادند و اکنون به گفته مقام‌های دانشگاه چمران جسد این دانشجو، در یک ساختمان نیمه کاره در منطقه بوستان اهواز پیدا شده است. 

علیرضا قدردان، معاون دانشجویی دانشگاه چمران، گفت: «با نهایت تاسف آقای رضا شاهمرادی از دانشجویان این دانشگاه در اواخر هفته گذشته و در خارج از خوابگاه، جان خود را از دست داد و پیکر وی در انتهای خیابان یک منطقه بوستان [شهر اهواز] پیدا شد.»

معاون دانشگاه چمران با بیان اینکه «بر اساس اطلاعات رسمی اعلام شده تاکنون علت مرگ تعیین نشده و از طریق مراجع ذی‌صلاح در حال بررسی و پیگیری است»، گفت: «پس از بررسی‌های تکمیلی قطعا اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد.»

برخی منابع مطلع در دانشگاه چمران مفقود شدن این دانشجو را در پیوند با رویدادهای پس از اعتراضات سراسری عنوان کردند اما قدردان، معاون دانشجویی دانشگاه چمران، گفت: «از دانشجویان درخواست می‌شود تا از نشر شایعات ممانعت کنند، زیرا که نشر اخبار کذب، موجب ناراحتی خانواده وی خواهد شد.»

 اینترنت در استان خوزستان از زمان آغاز اعتراضات به مدت بیش از دو هفته به‌طور کامل قطع بود و دو روز پیش، روز دهم آذر ماه با دسترسی محدود بار دیگر برقرار شد.

مقام‌های دانشگاه چمران اهواز تاکنون توضیح بیشتری درباره مفقود شدن و دلیل جان‌باختن رضا شاهمرادی، دانشجوی ۱۹ ساله این دانشگاه اعلام نکرده‌اند.

تازه چه خبر؟
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اعلام کرد شمار جان‌باختگان روزانه ویروس کرونا از ۲۰۰ نفر بالاتر رفته است. سیماسادات لاری،‌ سخنگوی این...More
عربستان سعودی از انهدام «یک گروه تروریستی که سپاه پاسداران آنها را آموزش داده بود» خبر داده است؛ ایران این اتهام را «بی‌اعتبار» و «تکراری» خواند...More
همسر بهنام محجوبی،‌ درویش زندانی، می‌گوید ماموران زندان پس از فلج شدن نیمی از بدن این زندانی سیاسی به دلیل تشنج و زمین‌خوردگی در پی قطع داروها، او را...More
غلامرضا خادمی، رییس بخش مراقبت‌های ویژه «بیمارستان کودکان اکبر» در شهر مشهد، با اشاره به اینکه شمار کودکان مبتلا به کرونا و تعداد بستری شدن آنها...More
کمیته یهودیان آمریکا اعلام کرد کمپینی جهانی را برای ممنوع کردن حضور ایران در بازی‌های المپیک سال ۲۰۲۱ ژاپن آغاز کرده است. این سازمان در نامه‌ای به...More