به کما رفتن یک دختر ۲۲ ساله در کوهدشت بر اثر ضربه پتک پدر  | ایران اینترنشنال

 به کما رفتن یک دختر ۲۲ ساله در کوهدشت بر اثر ضربه پتک پدر 

 

بر اساس گزارش رسانه‌های ایران، یک دختر ۲۲ ساله در کوهدشت در استان لرستان با ضربه پتک پدرش «به کما» رفته و پدر نیز با قرص برنج خودکشی کرده است.

به گزارش روزنامه شهروند، پدر این خانواده قصد داشت همسرش را نیز به قتل برساند اما صدای فریاد این زن و حضور همسایگان مانع او شد. این مرد قرص برنج خورده و فوت شده است.

همسر این مرد گفته که شوهرش «اعتیاد» داشته و پیش از این چند بار به آنان «حمله کرده بود». این مرد کارمند بازنشسته شهرداری بود. 

رضا شیروژن، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان، نیز گفت که «احتمال می رود این مرد به علت مصرف مواد مخدر صنعتی دست به چنین اقدامی زده باشد».

او اعلام کرد که «جراحت دختر که حدود ۲۲ سال سن دارد شدید» است. روزنامه شهروند نیز نوشت که او «به کما رفته است».

 در هفته‌های گذشته حداقل شش زن توسط شوهر و یا پدر خود کشته شده‌اند.

روز هشتم تیر نیز تعدادی از سایت‌ها خبر دادند که یک زن در یکی از روستاهای مراغه پس از به آتش کشیده شدن توسط شوهرش در بیمارستان جان باخته است.

سازمان حقوق بشری هه‌نگاو هفته پیش خبر داد که سمیه فتحی زن ۱۸ ساله در کرمانشاه، به اتهام ارتباط با یک جوان توسط پدر، برادر و دیگر اعضای خانوادەاش با خوراندن قرص برنج بە قتل رسیدە است. 

 شامگاه ۲۵ خردادماه در آبادان مردی خواهرش را به اتهام «رابطه نامشروع و خیانت به شوهرش» با ضربات چاقو به قتل رسانده و خود را تحویل مقام‌های قضایی داده بود.

همزمان با قتل این زن، فاطمه برحی، ۱۹ ساله، نیز با ضربات چاقوی حبیب برحی، همسر و پسر عمویش، کشته شد.

پیش از آن رومینا اشرفی، ۱۴ ساله،  جمعه اول خرداد در روستای «سفیدسنگان لمیر» از بخش حویق شهرستان تالش در استان گیلان با داس و به دست پدرش کشته شده بود.

ریحانه عامری، ۲۲ ساله، نیز دیگر قربانی قتل‌های ناموسی بود که در شهر کرمان و به دست پدرش در شامگاه دوشنبه ۲۶ خرداد کشته شد.

تازه چه خبر؟
حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، گفت که «همکاران ما دو بار تا محل سکونت محمود خاوری که در خارج از یکی از شهرهای کاناداست، رفتند و حتی به پلیس آنجا...More
باشگاه خبرنگاران، وابسته به صدا و سیما، با اشاره به سخنان نیکولاس مادورو درباره تشکیل شورای برای تامین تسلیحات ونزوئلا از روسیه، چین و ایران، از...More
ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که ابومحسن المصری ، رهبر ارشد القاعده که در لیست تروریست‌های تحت تعقیب پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی بود، به...More
یک منبع آگاه به واشنگتن‌پست گفت که دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا در یک جلسه جمع‌آوری کمک‌های مالی که در آستانه انتخابات برگزار شده بود، به یکی از...More
پس از انتشار گزارش‌ها و ویدئوهایی درباره استقرار تجهیزات نظامی ایران در مرز خداآفرین، یک فرمانده سپاه پاسداران اعلام کرد که اعزام یگان‌های این نیرو...More