خبر فوری

  • جنگنده‌های سوریه ساعاتی پس از آتش بس، حومه دمشق را بمباران کردند
  • کشف جسد هشت کشته در کامیونی در تگزاس
  • احتمال تجدید نظر اسرائیل در تدابیر امنیتی مسجدالاقصی
  • توافق روسیه و مخالفان اسد بر کاهش تنش در غوطه شرقی
  • محمود عباس روابط خود با اسرائیل را به حالت تعلیق درآورد

مالک چینی میلان رکورد هزینه‌های آبراموویچ را شکست

 

تیم میلان ایتالیا در نقل و انتقالات تابستانی برای جذب بازیکنان ۲۰۹ میلیون یورو هزینه کرده است.

به گزارش رسانه‌های ورزشی ایتالیا، لی‌یونگ‌هونگ، مالک جدید و چینی تیم میلان ایتالیا در این تابستان تاکنون مهمترین شخصیت فصل نقل و انتقالات فوتبال دنیا بوده است. روسونری‌ها تاکنون مبلغ ۲۰۹/۵ میلیون یورو برای خرید بازیکنان مختلف هزینه کرده‌اند که احتمالا یکی از میان بلوتی، موراتا و اوبامیانگ هم به این تیم ملحق خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تا این لحظه، بونوچی با ۴۲، آندره سیلوا با ۳۸ و فرانک‌کسی با ۲۸ میلیون یورو گرانقیمت‌ترین خریدهای تابستانی میلان بوده‌اند. رومن آبراموویچ، مالک روس باشگاه چلسی انگلیس در نخستین فصل حضورش در این تیم یعنی در تابستان ۲۰۰۳ برای نقل و انتقالات تابستانی ۱۶۷/۵ میلیون یورو هزینه کرد که دامین داف با ۲۴/۵، هرنان کرسپو با ۲۴/۲ و سباستین ورون با ۲۱/۵ میلیون یورو مهمترین خریدهای این تیم بودند. همچنین ریبولوفیف، مالک روس موناکو در تابستان ۲۰۱۳ در نقل و انتقالات ۱۶۰/۷ میلیون یورو هزینه کرد و ژانگ جین دونگ از چین هم ۱۵۷/۸میلیون یورو در تابستان سال گذشته هزینه کرد.

یونگ هونگ چینی در آوریل گذشته بیش از هفتاد درصد سهام باشگاه میلان ایتالیا را به قیمت ۷۴۰ میلیون یورو از سیلویو برلسکونی میلیاردر معروف و نخست وزیر اسبق ایتالیا خریداری کرد.